  • Perač visokog pritiska Black & Decker PW1500WB
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1500WB
Opis i namena proizvoda
Perač visokog pritiska Black & Decker
Black & Decker PV1500VB srednje veličine , udoban , kompaktan pritisak perač ima motor snage 1500 V i aluminijumsku pumpu za vodu sa kapacitetom od 360 l / h, a radnim pritiskom od 120 bara . PV1500VB model je opremljen sa ventilatorom tipa Vario , spoljnim rezervoarom, posudom za deterdžent i crevom dužine od 5,5 m. Sve oprema i kablovi se mogu smestiti u udubljenju ugrađenom u zadnjem delu .
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1500 W,
  • najveći pritisak 120 bara,
  • univerzalni motor,
  • protok 360 l/h,
  • isključenje motora pri isključenju
  • mlaznice,
  • težina 8,6 kg,
spacer Obim isporuke
podesivi štap sa mlaznicom, posuda za sredstvo za čišćenje, 2 točka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija M4 SDS+ 12/210/160mm Milwaukee
cena: 1.177,00 din
 detaljnije
Pumpa za vodu pogon na bušilici (CE) plastična 3000 lit/h WOLFCRAFT
cena: 2.783,00 din
 detaljnije
Klešta armiračka 275mm FESTA
Klešta armiračka 275mm FESTA
Klešta armiračka 275mm FESTAKlešta armiračka dužine 275 mmje alat koji se koristi u građevinskim radovima, posebno u armiračkim pos ...
akcija
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi
Hikoki Električno rende P20SF Hitachi - proizvod na akciji cena: 18.168,00 din
16.986,00 din
akcija
Ručna kružna testera 2000W N5900B MAKITA
Ručna kružna testera 2000W N5900B MAKITA - proizvod na akciji cena: 31.990,00 din
25.590,00 din
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.686,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250 - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
Knipex 90 23 01 BK DP50 rezač plastičnih cevi
Knipex 90 23 01 BK DP50 rezač plastičnih cevi - proizvod na akciji cena: 8.050,00 din
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W
FIELDMANN FDV 200501-E Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 3.785,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 250x60zx30 B-09008 MAKITA
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji cena: 20.511,00 din
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38)
Set akumulatorskih alata Bosch 18V, bušilica, kružna testera, univerzalna testera (0615990N38) - proizvod na akciji cena: 160.662,00 din
DeWalt Samonivelišući Rotacioni Laser Zeleni DCE079D1G
DeWalt Samonivelišući Rotacioni Laser Zeleni DCE079D1G - proizvod na akciji cena: 262.551,00 din
Ubodna testera PST 900 PEL BOSCH
Ubodna testera PST 900 PEL  BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.244,00 din
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija
Bosch GLI 18V-2200 C Solo, aku led reflektor, bez baterija - proizvod na akciji cena: 23.220,00 din
Makaze voćarske 180mm WINLAND
Makaze voćarske 180mm WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Gararnitura nasasadnih ključeva za brezone točka sa zaštitom 1/2", 17-21, 6 kom. KS TOOLS
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm - proizvod na akciji cena: 5.191,00 din
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley
Bravarska stega 125mm Maxsteel Heavy Duty Stanley - proizvod na akciji cena: 15.779,00 din
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din