  • Perač visokog pritiska Black & Decker PW1700WB
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1700WB
Opis i namena proizvoda
Perač visokog pritiska Black & Decker
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1700 W,
  • najveći pritisak 130 bara,
  • univerzalni motor,
  • protok 370 l/h,
  • isključenje motora pri isključenju
  • mlaznice,
  • težina 9,5 kg,
spacer Obim isporuke
  • podesivi štap sa mlaznicom,
  • posuda za sredstvo za čišćenje,
  • 2 točka,
  • raspršivač,
  • četka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključ okasto vilasti 36 mm BETA
cena: 10.002,00 din
 detaljnije
Automobilski osigurači, set – NEO TOOLS 11-993
cena: 1.194,00 din
 detaljnije
Weidmuller klešta za hilzne PZ3 0.5-6mm² stezanje u četvorougao, čeoni ulaz
akcija
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 13 J0 - proizvod na akciji cena: 3.086,00 din
2.390,00 din
akcija
Vakum pumpa za vodoinstalatere Pull-Push Rems
Vakum pumpa za vodoinstalatere Pull-Push Rems - proizvod na akciji cena: 21.940,00 din
17.860,00 din
Knipex torbica za alat 00 19 41 LE
Knipex torbica za alat 00 19 41 LE - proizvod na akciji cena: 3.612,00 din
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS
Set ključeva za cev filtera za ulje 6 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.716,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch
Akumulatorski udarni odvrtač GDR 12V-105 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.051,00 din
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020
Bosch GAC 250 Električna testera za siporeks - porobeton, 1200W, 06012B6020 - proizvod na akciji cena: 28.277,00 din
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH
Električna šrafilica GSR 6-45TE BOSCH - proizvod na akciji cena: 18.174,00 din
Samohodna motorna kosilica 4u1 Fieldmann FZR 4612-144B
Samohodna motorna kosilica 4u1 Fieldmann FZR 4612-144B - proizvod na akciji cena: 35.735,00 din
Klešta armiračka 99 00 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.395,00 din
Fieldmann FZP 45016-B Benzinska lančana testera
Fieldmann FZP 45016-B Benzinska lančana testera - proizvod na akciji cena: 15.269,00 din
Produžetak 1/2"-127mm YATO
Produžetak 1/2"-127mm YATO - proizvod na akciji cena: 333,00 din
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta
Merdevine metalne 3 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 3.528,00 din
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95
Ručna rasklopiva kolica Villager VHF 95 - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX
Makaze za armaturu 910 mm 71 72 910 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 34.613,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr Beorol
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr  Beorol - proizvod na akciji cena: 984,00 din
Hikoki Akumulatorski savijač/rezač armature 36V VB3616DA Hitachi
Hikoki Akumulatorski savijač/rezač armature 36V VB3616DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 349.560,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 31 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din