  • Perač visokog pritiska Black & Decker PW1800WR
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1800WR
Opis i namena proizvoda
Perač visokog pritiska Black & Decker
Black & Decker PV1800VR perač pod pritiskom srednje veličine , udoban i kompaktan sa motorom snage 1800 W i aluminijumskom pumpom za vodu sa kapacitetom od 390 l / h, i radnim pritiskom od 140 bara . PV1800VR model je opremljen sa ventilatorom tipa Vario , mlaznicom rotacionom ( rotira ) , rotacionom četkom , četkom Spinner za čišćenje ravnih površina , spoljnim kontejnerom i crevom dužine od 5,5 m. Sva opreme i kablovi mogu biti skriveni u udubljenjima na zadnjem delu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • 1800 W,
  • najveći pritisak 140 bara,
  • indukcioni motor,
  • protok 390 l/h,
  • isključenje motora pri isključenju
  • mlaznice,
  • težina 16 kg
  • raspršivač,
  • okrugla četka,
  • rotirajuća četka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Turpija za metal trougaona 100mm gruba 764HB UNIOR
Turpija za metal trougaona 100mm gruba 764HB UNIORmaterijal: visoko legirani ugljenični čeliksve turpije imaju dvostruki - ukršteni nasek&nbs ...
cena: 839,00 din
 detaljnije
YATO garnitura kratko-dugih nasadnih ključeva impact 1/2'' 40 YT10555
cena: 15.150,00 din
 detaljnije
Nosač sa čičkom za bušilicu 78x8mm
akcija
Ključ za poluosovine M8x800mm KS TOOLS
Ključ za poluosovine M8x800mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.860,00 din