  • Perač visokog pritiska Black & Decker PW1800XR
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1800XR
Opis i namena proizvoda
Perač visokog pritiska Black & Decker
Black & Decker PV1800XR perač pod pritiskom srednje veličine , udoban i kompaktan sa motorom snage 1800 W i aluminijumskom pumpom za vodu sa kapacitetom od 390 l / h, i radnim pritiskom od 140 bara . PV1800XR model je opremljen sa ventilatorom tipa Vario , mlaznicom rotacionom ( rotira ) , rotacionom četkom , četkom Spinner za čišćenje ravnih površina , spoljnim kontejnerom i crevom dužine od 5,5 m. Sva opreme i kablovi mogu biti skriveni u udubljenjima na zadnjem delu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1800 W,
  • najveći pritisak 140 bara,
  • indukcioni motor,
  • protok 390 l/h,
  • isključenje motora pri isključenju
  • mlaznice,
  • težina 16 kg,
  • raspršivač,
  • okrugla četka
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dupla torba sa pojasom TOPEX.
Dupla torba sa pojasom TOPEX.
cena: 6.118,00 din
 detaljnije
Einhell Professional akumulatorski čistač snega GP-ST 36/53 Li E BL-Solo bez baterije i punjača
cena: 59.900,00 din
 detaljnije
Najlonska tanjirasta četka gruba 65mm/80 Makita
Najlonska tanjirasta četka gruba 65mm/80 MakitaIdealna za uklanjane lake korozije i boja sa drveta, metala, i PVC-a ...
akcija
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača
Bosch GHO 18 V-LI Solo, aku rende, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 51.837,00 din
40.190,00 din
akcija
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon - proizvod na akciji cena: 2.369,00 din
1.690,00 din
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS
Šrafciger 911.1133 PH3x150mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 636,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Makaze za grane 60cm 6011 Falket
Makaze za grane 60cm 6011 Falket - proizvod na akciji cena: 10.080,00 din
Kutija za alat 5-delna C20L Beta
Kutija za alat 5-delna C20L Beta - proizvod na akciji cena: 10.867,00 din
Makita TW161DZ akumulatorski udarni odvijač 12V max CXT
Makita TW161DZ akumulatorski udarni odvijač 12V max CXT - proizvod na akciji cena: 11.290,00 din
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta
Set bitzeva 52 kom 867/C52 Beta - proizvod na akciji cena: 13.431,00 din
Knipex 13 72 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm
Knipex 13 72 200 ME Kombinovana električarska klešta za skidanje izolacije 200mm - proizvod na akciji cena: 8.958,00 din
Elektro-pneumatski čekić za štemovanje SDS-max GSH 11 VC BOSCH
Motorni duvač lišća BL260 GARDENmaster
Motorni duvač lišća BL260 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 13.990,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 17,00mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.178,00 din
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 230x40zx30 MAKITA - proizvod na akciji cena: 6.325,00 din
Testera stona za metal DW872 DEWALT
Testera stona za metal DW872 DEWALT - proizvod na akciji cena: 117.824,00 din
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35
Stanley ručna heftalica kombinovana 6-TR35 - proizvod na akciji cena: 1.999,00 din
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 00 250 250MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.652,00 din