  • Senco NN18AXBMR ekseri za spajanje metala 4,0x40mm 1000 komada
Unesite Vaš E-mail:
cena: 10.217,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Senco
Proizvođač: Senco
Šifra proizvoda: SENCO NN18AXBMR
Opis i namena proizvoda
  • Pogodno za GT60I-NN i MC30-34
  • Njihova konstrukcija i zaštitni premaz produžavaju vek trajanja, čak i u zahtevnim okruženjima
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ugao poveza: 34°
  • Tip povezivanja: Plastični spoj
  • Materijal žice: Ugljenični čelik – standardna zatezna čvrstoća
  • Završna obrada: Cinkovanje 12 mikrona
  • Premaz: Sencoted
  • Okruženje primene: Polu-unutrašnje
  • Tip eksera: Ekseri za metalne spojnice (metal connector stripnails)
  • Tip glave eksera: Potpuno okrugla glava
  • Tip tela eksera: Prstenasto (ring shank)
  • Tip vrha: Dijamantski vrh
  • Ugao vrha: 36°
  • Prečnik eksera: 4,0 mm
  • Broj eksera u traci/kalemu: 30 – 30
  • Dužina eksera: 40,0 mm
  • CE tip pričvršćivača: Ekser sa prstenastim telom, okruglog preseka
  • DOP broj: NN18AXBMR
  • Materijal na CE deklaraciji: Ugljenični čelik
  • Nivo zaštite u mikronima: 12
  • Klasa službe: 2
  • Tip premaza: Tip premaza 3
  • Površina poprečnog preseka glave: 50,0 mm²
  • Navojna/profilisana dužina: 33,0 mm
  • Karakteristični momenat tečenja: 6850,0 Nmm
  • Karakteristična zatezna čvrstoća: 668,0 N/mm²
  • Usklađeni standard: EN 14592:2008+A1:2012
  • Karakterističan parametar izvlačenja: 6,99 N/mm²
spacer Obim isporuke
  • 1000 kom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantska rezna ploča Classic-Turbo Ø 230 x 22,23 WOLFCRAFT
cena: 6.454,00 din
 detaljnije
DeWalt DWST83407-1 unutrašnji uložak za TOUGHSYSTEM 2.0 – modularna posuda za organizaciju alata
 detaljnije
Burgija HSS titan 6.0mm Levior
Burgija HSS titan 6.0mm Levior
Burgija HSS Titan 6.0mm Levior: Vrhunski Kvalitet za Precizne RezultateBurgija HSS Titan 6.0mm Levior predstavlja vrhunski alat koji će zadovoljiti i ...
akcija
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 8mm 98 04 08 - proizvod na akciji cena: 4.634,00 din
3.590,00 din
akcija
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2305-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 6.416,00 din
4.890,00 din
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann
Električna kosačica FZR 2018-E 1000W Fieldmann - proizvod na akciji cena: 8.990,00 din
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79100 Punjač 20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 2.388,00 din
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch
Akumulatorski duvač GBL 18V-120 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 12.549,00 din
Vodoinstalaterska libela za ugradnju slavina 108T - 30cm Kapro
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 4,80mm (10kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 4,80mm (10kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 576,00 din