  • Stanley perač visokog pritiska SXPW25DTS
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 godine
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: SXPW25DTS
Opis i namena proizvoda
  • SXPW25DTS ima motor od 2500W i proizvodi maksimalni pritisak od 150 bara. Iako imaju veoma veliku snagu, motori su opremljeni sa IPX5 termalnom zaštitom.
  • DTS pumpa i motor
  • Radni pritisak: max 150 bar
  • Protok: 13,5 l/min (810 l/h)
  • Cilindri izrađeni od ojačanog nerđajućeg čelika
  • Automatski sigurnosni ventil
  • Total stop sistem
  • Prekid rada motora kod pregrevanja
  • 8m creva
  • Brze spojnice za brzo skidanje i stavljanje creva i pištolja
  • Kod ovog modela moguć je odabir između:
  • Regularno čišćenje:normalan režim čišćenja koji koristi samo jedan motor
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 2.500 W
  • Težina 14,5 kg
  • Pritisak max. 150 bar
  • Protok max. 810 l/h
  • Voltaža 220/240 V
  • Tip motora Univerzalni; dupli motor
  • Temperatura vode max. 50°
  • Materijal pumpe Aluminijum; dupla pumpa
  • Total Stop sistem Da
  • Samousisavanje Da
spacer Obim isporuke
  • Pištolj - puška za perač
  • Crevo od 8m (PU)
  • Rotaciona mlaznica
  • Podesiva lepezasta mlaznica
  • Posuda za deterdžent - šamponiranje 600ml
  • Uputstvo za upotrebu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Garnitura ravnih odvijača 606CS5CR 5kom Unior
Garnitura ravnih odvijača 606CS5CR Unior ...
cena: 2.817,00 din
 detaljnije
Kruna dijamantska 55mm Hogert
Kruna dijamantska 55mm Hogert
cena: 10.575,00 din
 detaljnije
Elektro-pneumatska kombinovana bušilica SDS+ Bosch GBH 240 (GBH 2-24 DRE) Bosch
akcija
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač 2 brzine 18V DHP482Z Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač 2 brzine 18V DHP482Z Makita - proizvod na akciji cena: 15.790,00 din
15.000,00 din
akcija
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8"
Proxxon Moment ključ MicroClick 12-60 Nm 3/8" - proizvod na akciji cena: 28.344,00 din
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W - proizvod na akciji cena: 15.655,00 din
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER
Odvijač ravni 0,8 x 4 x 175mm VDE 2A5 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 260,00 din
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 25.150,00 din