Šifra proizvoda: SXPW22DHS
Opis i namena proizvoda
  • Stanley SXPW22DHS 2u1 perač pod pritiskom i atomizer/prskalica, 160 bar
  • Mod prskalice/atomizera je idealan za prskanje biljaka, sanitizaciju ili dezinfekciju površina.
  • Opremljen mekom ergonomskom ručkom, Stanley SXPW22DHS omogućava udobno rukovanje tokom dugotrajne upotrebe. Sa maksimalnim pritiskom od 160 bara, protokom vode od 460l/h i snagom od 2.200W, ova mašina je snažan alat za sve vaše potrebe čišćenja i prskanja.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Maksimalni pritisak 160 bara
  • 460l/h maksimalni protok vode
  • 50°C max temperatura
  • Aksijalna aluminijumska pumpa
  • Snaga 2.200W
spacer Obim isporuke
  • Pištolj za pranje pod pritiskom
  • Pištolj za funkciju prskalice
  • Crevo za funkciju prskalice
  • Mlaznica za deterdžent
  • Roto mlaznica
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Pleteno polipropilensko uže Ø14 - 100m - NEO TOOLS 49-947
cena: 12.113,00 din
 detaljnije
Burgija za metal HSS-G DIN 338 fi 11.5mm RUKO
Burgija za metal HSS-G DIN 338 fi 11.5mm RUKOStandardna spiralna burgija za metal visokih performansi napravljena od brzog čelika za teške usl ...
cena: 809,00 din
 detaljnije
Univerzalna dijamantska ploča 300/20mm starter CARAT
akcija
Makita TW011GZ 40V Max Brushless udarni odvijač sa produženim prihvatom 3/4" (bez baterije i punjača)
Makita TW011GZ 40V Max Brushless udarni odvijač sa produženim prihvatom 3/4" (bez baterije i punjača) - proizvod na akciji cena: 62.390,00 din
49.890,00 din
akcija
List cirkulara za drvo Makforce 165x40zx30 Makita
List cirkulara za drvo Makforce 165x40zx30 Makita - proizvod na akciji cena: 5.037,00 din
4.456,00 din
Pneumatska ručica 1/2″ 136Nm 1922P3 Beta
Pneumatska ručica 1/2″ 136Nm 1922P3 Beta - proizvod na akciji cena: 51.750,00 din
Cepač za drva 7 tona LS7T-520I GARDENmaster
Cepač za drva 7 tona LS7T-520I GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 49.990,00 din
Topivo lepilo Bosch 2607001104, 11 x 200 mm, 10000 g
Topivo lepilo Bosch 2607001104, 11 x 200 mm, 10000 g - proizvod na akciji cena: 39.495,00 din
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch
Perač pod visokim pritiskom GHP 5-75 X Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 128.422,00 din
Bosch laserski daljinomer GLM 100-25 C Professional
Bosch laserski daljinomer GLM 100-25 C Professional - proizvod na akciji cena: 38.617,00 din
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.918,00 din
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere
DeWalt DCF6202 dodatak redenik za eksere - proizvod na akciji cena: 16.791,00 din
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.543,00 din
Sečice CoBolt 200 mm 71 32 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 32 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.462,00 din
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.192,00 din
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus sa brzo izmenjivom glavom 800W D25134K DeWalt
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus sa brzo izmenjivom glavom 800W D25134K DeWalt - proizvod na akciji cena: 37.978,00 din
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W - proizvod na akciji cena: 5.303,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din