  • Black & Decker perač pod pritiskom BXPW1400E
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1400E
Opis i namena proizvoda
  • Black & Decker Perač Pod Pritiskom BXPW1400E: Efikasno i Jednostavno Čišćenje
  • Black & Decker BXPW1400E perač pod pritiskom je savršeno rešenje za sve koji traže efikasnost i jednostavnost korišćenja pri čišćenju spoljnih površina. Sa maksimalnim pritiskom od 110 bara i nominalnom snagom od 1,4 kW, ovaj uređaj nudi izuzetnu performansu za povremeno uklanjanje umerenih nivoa prljavštine sa različitih spoljašnjih površina, uključujući kapije, opremu, baštenski nameštaj, automobile, motocikle i bicikle.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1.400 W
  • Tip motora: Univerzalni
  • Maksimalni pritisak 110 bar
  • Protok: 390 lit/h
  • Maks. Temperatura: 50 C
  • Total Stop Sistem
  • Perač pod visokim pritiskom Black+Decker BXPW1400E
  • Poseduje držače kabla i pribora za lakšu manipulaciju
  • Gumirani točkovi
  • Podesiva mlaznica
  • Crevo 5m
  • Posuda za deterdžent
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze baštenske za orezivanje 205mm
Makaze baštenske za orezivanje 205mmBaštenske makaze za orezivanje, dužine 205 mm, savršene su za precizno sečenje grana, cveć ...
cena: 707,00 din
 detaljnije
Stanley STHT0-70885 Set odvijača i bitova 33kom
cena: 1.486,00 din
 detaljnije
Iskorenjivač korova 995 mm aluminijumski STREND PRO
akcija
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600
Bosch GWS 17-150 S ugaona brusilica 1700W, 150mm sa potenciometrom, 06017D0600 - proizvod na akciji cena: 35.294,00 din
27.360,00 din
akcija
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo
Bosch GCU 18V-30 akumulatorska testera za urezivanje - suvu gradnju, Solo - proizvod na akciji cena: 27.905,00 din
21.630,00 din
DeWalt DCMPP568N Akumulatorske makaze za grane, bez baterije i punjača
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
Bosch Laserski daljinomer GLM 50-25 G sa zelenim zrakom, 0601072V00
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 02 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.461,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W - proizvod na akciji cena: 15.655,00 din
Knipex komplet klešta Mini set 2 dela 00 20 72 V02
Knipex komplet klešta Mini set 2 dela 00 20 72 V02 - proizvod na akciji cena: 9.629,00 din
Hikoki Aku bušilica-odvrtač 18V DS36DC-W2Z
Hikoki Aku bušilica-odvrtač 18V DS36DC-W2Z - proizvod na akciji cena: 42.900,00 din
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch
Fen za vreli vazduh GHG 23-66 Bosch - proizvod na akciji cena: 25.367,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica 125mm 18V/4Ah Li-Ion DCG412M2 DeWalt
Akumulatorska ugaona brusilica 125mm 18V/4Ah Li-Ion DCG412M2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 58.401,00 din
Knipex 16 50 145 SB Nož za skidanje izolacije 3u1 sa funkcijom krckalice
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 6.936,00 din
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider
Potapajuća pumpa za prljavu vodu RD-WP47 400W Raider - proizvod na akciji cena: 6.804,00 din
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX
Klešta kombinovana 1000V 03 06 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.094,00 din
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN
Burgija za beton MASONRY 13.0x100x160 IRWIN - proizvod na akciji cena: 271,00 din
TCT Specialized list testere za aluminijum 305mm x 30mm x 100z B-33358 Makita
TCT Specialized list testere za aluminijum 305mm x 30mm x 100z B-33358 Makita - proizvod na akciji cena: 15.176,00 din