  • EG-PWC300-01 Gembird 12V Auto inverter DC/AC 300W+USB port
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.304,00 din
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
Proizvođač: Gembird
Šifra proizvoda: 40163GB
Opis i namena proizvoda
  • Izvor napajanja od 230 V u vašem automobilu
  • Prakticni USB portovi za punjenje mobilnih uredaja
  • Auto inverter snage 300W sa jednom utičnicom
  • Omogućava povezivanje bilo koje elektronike napajane naizmeničnom strujom (max. 300W), kao što su prenosivi računari, punjači mobilnih telefona/kamere, električni alati itd.
  • Automatska zaštita od pregrevanja, preopterećenja i kratkog spoja
  • Punjenje i termostatski kontrolisan ventilator za hladenje obezbedjuju stabilno napajanje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulaz: 10-16 VDC (direktno na akumulator)
  • Izlaz: 230 VAC +/- 10% na 50 Hz (+/-3Hz), modifikovani sinusni talas
  • Izlazna snaga: 300W kontinuirana snaga (peak power 600W)
  • Osigurač: 35 A (spoljni)
  • Izlazna USB snaga: 5 V / 2,1 A
  • Kabl: 80 cm (4 sk.mm) krokodil stezaljka, 30A terminal
  • Preporučena radna temperatura: +0...+40 °C
  • Materijal: aluminijum i plastika
  • Dimenzije: 150 x 120 x 60 mm
  • Neto težina: 0,85 kg
  • Mere bezbednosti:
  • NIJE ZA CIGAR PRIKLJUČAK!
  • Povežite invertor direktno sa akumulatorom automobila, vodeći računa o polaritetu.
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Irimo set imbus ključeva 2-22mm 046101
cena: 8.942,00 din
 detaljnije
Špakla 80mm drvena drška FESTA
Špakla 80mm drvena drška FESTA
Špakla 80mm drvena drška FESTAŠpakla je ručni alat koji se koristi u građevinskim radovima, naročito prilikom gipsarskih i zid ...
 detaljnije
Ključ viljuškasto okasti 10-CrV YATO
akcija
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
129,00 din
akcija
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi
Hikoki Recipro testera CR13V2 Hitachi - proizvod na akciji cena: 24.396,00 din
23.403,00 din
Set nasadnih ključeva 3/8" 14-21mm 7 kom. KS TOOLS
Set nasadnih ključeva 3/8" 14-21mm 7 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta
Magnetna hvataljka teleskopska 1712TF Beta - proizvod na akciji cena: 3.330,00 din
Testera za grane PROFI preklopna FSP18 Falket
Testera za grane PROFI preklopna FSP18 Falket - proizvod na akciji cena: 2.592,00 din
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W)
Proxxon FBS 12/EF precizna električna brusilica i bušilica 12V (0.3–3.2 mm, 100W) - proizvod na akciji cena: 7.865,00 din
DeWalt DCS512N Akumulatorski cirkular 140mm Solo
DeWalt DCS512N Akumulatorski cirkular 140mm Solo - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Radijator četka 2" BEOROL
Radijator četka 2" BEOROL - proizvod na akciji cena: 168,00 din
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Bosch list kružne testere Expert for Stainless Steel 305 x 25,4 x 2,5 x 80
Makaze voćarske 210mm STREND PRO
Makaze voćarske 210mm STREND PRO - proizvod na akciji cena: 620,00 din
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 88 06 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.636,00 din
DeWalt DCK268P2T set aku alata, 2x5.0Ah, DCD791 + DCF887
DeWalt DCK268P2T set aku alata, 2x5.0Ah, DCD791 + DCF887 - proizvod na akciji cena: 84.816,00 din
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01
Knipex klešta kombinovana PVC 1000V VDE 180mm 98 62 01 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm
RUBI 11974 TP-125-T ručna mašina za sečenje pločica, 125cm - proizvod na akciji cena: 92.808,00 din
List testere univerzalni EVO185 Evolution
List testere univerzalni EVO185 Evolution - proizvod na akciji cena: 5.127,00 din
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO - proizvod na akciji cena: 396,00 din
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm
Knipex 70 06 160 T BK Bočne sečice izolovana, VDE, hromirana 160 mm - proizvod na akciji cena: 7.152,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT - proizvod na akciji cena: 11.992,00 din