  • Naponski pretvarač 2000W SAI2000W
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   SAL
Proizvođač: SAL
Šifra proizvoda: SAI2000W
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12V
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • Idealno rešenje na izletu, putovanju
  • Upotrebljivo u automobilu, brodu
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita od kratkog soja
  • Zaštita praznog akumulatora
  • Zaštitni poklopac za decu
  • 1000 W konstantna opteretljivost
  • 2000 W maks. opteretljivost (u piku)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Papirna kesa za prašinu za EasyVac 3 Bosch
cena: 1.238,00 din
 detaljnije
Alat VDE set 7 komada Womax
Alat VDE set 7 komada Womax
cena: 4.572,00 din
 detaljnije
FLEX električni dvobrzinski mešač MXE 1602, 1600W
akcija
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 20mm Makita - proizvod na akciji cena: 650,00 din
585,00 din
akcija
DeWalt DCS391N akumulatorska kružna testera, bez baterije i punjača
29.690,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch
Akumulatorski usisivač Bosch GAS 18V-1 Solo Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 14.242,00 din
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR
Adapter za česmu 1/2" + 3/4" Rosa LEVIOR - proizvod na akciji cena: 108,00 din
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo
Akumulatorska lančana testera Bosch UniversalChain 18 Solo - proizvod na akciji cena: 20.248,00 din
Odvijač NI pljosnati 605NI 0,4 x 2,0 UNIOR
Odvijač NI pljosnati 605NI 0,4 x 2,0 UNIOR - proizvod na akciji cena: 230,00 din
DeWalt DCD791NT akumulatorska bušilica - odvrtač, Solo
DeWalt DCD791NT akumulatorska bušilica - odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 32.036,00 din
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH
Durborer burgija Ø55x450/600 SDS-max BOSCH - proizvod na akciji cena: 23.684,00 din
Set alata za svećice 4 kom KS TOOLS
Set alata za svećice 4 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 9.720,00 din
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima
Proxxon MicroClick Moment Ključ MC 200-Multi sa nastavcima - proizvod na akciji cena: 31.836,00 din
Kruna za bušenje SDS-max, jednodelna BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max, jednodelna BOSCH - proizvod na akciji cena: 62.044,00 din
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster
Cepač za drva HYV14T (14 Tona) GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 159.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din