  • Perač pod pritikom BXPW1700W Black@Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXPW1700W
Opis i namena proizvoda
  • Integrisani kotur za crevo.
  • Automatski sigurnosni ventil za regulaciju pritiska vode.
  • Snaga od 1700 W obezbeđuje maksimalni protok vode od 420 l / h.
  • Maksimalni pritisak vode 130 bar.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1700 W
  • Napajanje: 220 / 240V 50 / 60Hz
  • Tip motora: univerzalni
  • Maksimalni protok (l / h): 420 l / h
  • Maks. Pritisak (bar): 130 bar
  • Maks. Temperatura vode (° C): do 50 ° C
  • Potrošnja: 1,7 kv
  • Dimenzije: 315x245x675 mm
  • Tezina: 6.7 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Viljuškasti ključ za izvođenje zahtevnih radova 36mm 58 Beta
Viljuškasti ključ za izvođenje zahtevnih radova 36mm 58 BetaPo standardu DIN 133 ...
cena: 7.087,00 din
 detaljnije
Stezna glava 1,5-13mm 1/2" brzostežuća Modeco
cena: 1.453,00 din
 detaljnije
Kosa 80cm Silver
Kosa 80cm Silver
Kosa 80cm Silver 02.005Kosa je izrađena od visoko kvalitetnog čelika, ručno kovana ...
akcija
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.146,00 din
600,00 din
akcija
RUBI Električni mešač RUBIMIX-9 SUPERTORQUE 1.800W
RUBI Električni mešač RUBIMIX-9 SUPERTORQUE 1.800W - proizvod na akciji cena: 29.195,00 din
24.050,00 din
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT
Brusilica za poliranje - polirka DWP849X DeWALT - proizvod na akciji cena: 44.214,00 din
Set nasadnih ključeva sa račnom 10-32 mm 1/2" KS TOOLS
Set nasadnih ključeva sa račnom 10-32 mm 1/2" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 15.600,00 din
Makaze voćarske WINLAND
Makaze voćarske WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.366,00 din
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin
Burgija za drvo Twist 12.0x101/151 Irwin - proizvod na akciji cena: 298,00 din
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm
Knipex 68 01 280 čeone sečice 280 mm - proizvod na akciji cena: 3.664,00 din
Senco CoilPro90 pneumatski pištolj za eksere 45-90mm 2.5-3.3mm
Makita postolje za stabilne testere DEBWST06
Makita postolje za stabilne testere DEBWST06 - proizvod na akciji cena: 36.720,00 din
Stega PRIMUS 75mm Proxxon
Stega PRIMUS 75mm Proxxon - proizvod na akciji cena: 9.911,00 din
Hikoki ručni cirkular C6SS 165mm Hitachi
Hikoki ručni cirkular C6SS 165mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.720,00 din
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706
DeWalt kutija -klaser za alat 314x176x440mm DWST1-70706 - proizvod na akciji cena: 10.506,00 din
Proxxon set rezervnih noževa za električni rezbarski nož MSG – 5 komada
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 6,5mm 98 20 65 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 6,5mm 98 20 65 SL - proizvod na akciji cena: 2.456,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Stona kružna testera GCM 216 Bosch
Stona kružna testera GCM 216 Bosch - proizvod na akciji cena: 30.650,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225 - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din