  • Perač pod pritiskom PW1600SL Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1600SL
Opis i namena proizvoda
  • Mržasti filter za vodu sprečava čestice prašine od štetnog delovanja na pumpu
  • Ergonomski oblikovana drška omogućava lagano prenošenje sa mesta na mesto
  • Perač pod pritiskom u pakovanju sadrži  posudu za deterdžent i crevo dužine 3 metra
  • Mekani držač
  • Ugrađen držač opreme (fiksna četka nije uključena)
  • Gumeni omotači na točkovima
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga motora: 1600 W
  • Napon: 220/240 V 50Hz
  • Maksimalni pritisak: 125 bara
  • Automatski sigurnosni ventil sa niskim pritiskom
  • Vrsta motora: univerzalni
  • Protok: 360 l/ h
  • Max. temperatura: 50ºC
spacer Obim isporuke
  • Mlaznica: 3 u 1
  • Dužina creva: 3 m
  • Rotopower Turbo mlaznica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kabanica od poliamida L
Kabanica od poliamida L
Kabanica od poliamida LSpoljašnji materijal: poliamid sa slojem PVC-a, vodonepropustan ...
cena: 1.320,00 din
 detaljnije
Ključ nasadni, prihvat 1/4" 188/2 6p 12mm UNIOR
Ključ nasadni, prihvat 1/4" 188/2 6p 12mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumhromiran (EN12540)kovan, u potpunosti poboljšan i ojačanizrađen ...
cena: 275,00 din
 detaljnije
DeWalt DPG101-FD Auger® Fire Mirror zaštitne naočare - proizvod na akciji
DeWalt DPG101-FD Auger® Fire Mirror zaštitne naočare
akcija
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača
DeWalt DCMBL562N akumulatorski duvač, 18V XR, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 28.215,00 din
23.240,00 din
akcija
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 2.4mm X 430m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Knipex 00 21 50 LE Ranac za alat Modular X18
Knipex 00 21 50 LE Ranac za alat Modular X18 - proizvod na akciji cena: 46.698,00 din
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems
Dodatak za brušenje cevi REG 10-54 Rems - proizvod na akciji cena: 12.374,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210mm 46 11 A3
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 210mm 46 11 A3 - proizvod na akciji cena: 3.044,00 din
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.101,00 din
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA
Testera za metal-stona LC1230 MAKITA - proizvod na akciji cena: 97.490,00 din
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta
Traka za teret sa uškama 3T 2m 8156 Beta - proizvod na akciji cena: 3.285,00 din
Nasadni ključevi 1/4″ – 3/8″ – 1/2″ set 170/1 903E/C170 Beta
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit
Einhell PXC Starter Set 2x 5,2Ah & Twincharger Kit - proizvod na akciji cena: 20.511,00 din
Tečni premaz za gume 200ml Gumix
Tečni premaz za gume 200ml Gumix - proizvod na akciji cena: 263,00 din
DeWalt DWHT42525-0 mini torpedna libela 165 mm
DeWalt DWHT42525-0 mini torpedna libela 165 mm - proizvod na akciji cena: 6.027,00 din
FIELDMANN FDUV 70105-0 Akumulatorska bušilica 20V Fast Power
FIELDMANN FDUV 70105-0 Akumulatorska bušilica 20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.061,00 din