  • Perač pod visokim pritiskom 1300W - 100bar PW1300TD Black & Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: PW1300TD
Opis i namena proizvoda
  • Može se koristiti za pranje automobila, dvorišta, terasa, itd
  • Zahvaljujući snažnom motoru i velikom pritisku vode mogu se prati i veća vozila
  • Isključivanje motora kod isključivanja prskalice povećava bezbednost
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga: 1300W
  • Napon: 220/240V 50Hz
  • Maximalni pritisak: 100 bara
  • Protok: 360 lit/h
spacer Obim isporuke
  • Crevo 3m
  • Nastavak prskalice
  • Posuda za deterdžent
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita list testere za drvo 190x30x12z MForce - proizvod na akciji
Makita list testere za drvo 190x30x12z MForce
cena: 3.170,00 din
2.797,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasto-okasti kratki 125/1 14mm UNIOR
Ključ viljuškasto-okasti kratki 125/1 14mm UNIORmaterijal: hrom-vanadijumkovan, u potpunosti poboljšan i ojačanhromiran (EN12540)polir ...
cena: 879,00 din
 detaljnije
Krimp klešta 0.5-6 97 21 215 C KNIPEX
akcija
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
3.960,00 din
akcija
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8"
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8" - proizvod na akciji cena: 22.033,00 din
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 32.044,00 din
Akumulatorski udarni zavrtač VLP 5420 FUSE Villager
Akumulatorski udarni zavrtač VLP 5420 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 12.599,00 din
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din
Wera Kraftform Kompakt W 1 set za održavanje, 35 komada
Wera Kraftform Kompakt W 1 set za održavanje, 35 komada - proizvod na akciji cena: 30.723,00 din
Akumulatorski udarni odvijač 210Nm bez četkica DTW181Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač 210Nm bez četkica DTW181Z Makita - proizvod na akciji cena: 17.490,00 din
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S
Proxxon MICROMOT mrežni adapter NG 2/S - proizvod na akciji cena: 4.788,00 din
Wera Impakt set dubokih nasadnih ključeva 11 delova 0500484100
Električna lančana testera UC4051A Makita
Električna lančana testera UC4051A Makita - proizvod na akciji cena: 32.990,00 din
Glinerica 3x140mm BEOROL
Glinerica 3x140mm BEOROL - proizvod na akciji cena: 204,00 din
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z
Makita multi alat višenamenski alat 18V DTM52Z - proizvod na akciji cena: 31.290,00 din